Enerji Yönetimi ve Otomasyon

Schneider Electric ve DAC-EL Mühendislik SCADA Bayiyle İş Birliğine İmza Attı

Schneider Electric, endüstriyel otomasyon ve network ürünlerinde sistem entegratörü ve ürün dağıtıcısı olan DAC-EL Mühendislik ile SCADA Bayi Programı kapsamında iş birliği başlattı. İki şirket, otomasyon ürünleri pazarında erişilebilir SCADA çözümleri sunacak ve uygulama sırasında karşılaşılabilecek teknik sorulara yanıt verecek hizmetler sağlayacak.

Bu iş birliğiyle, Schneider Electric liderliğindeki enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümü, AVEVA'nın endüstriyel dönüşüm ve sürdürülebilirlik vizyonunu DAC-EL Mühendislik ile bir adım daha ileriye taşımayı hedefliyor. Bu ortaklık, sürdürülebilir değer yaratmanın yeni yollarını ortaya koymak için AVEVA'nın teknolojisini kullanıyor.

Schneider Electric ve DAC-EL Mühendislik

Schneider Electric Türkiye ve Orta Asya Endüstriyel Otomasyon İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Kerem Barlak, "Sürdürülebilir operasyonlar, çevresel, ekonomik ve sosyal gelişim için kritik öneme sahip. AVEVA, endüstriyel şirketlerin süreçlerini optimize ederken inovasyonu teşvik ediyor ve yeşil teknolojilerden yararlanarak endüstride yeni sınırlar belirliyor." diyor.

Dacel Mühendislik İş Geliştirme Yöneticisi Ali Rıza İçöz ise Schneider Electric ile başlattıkları SCADA Bayi Programı ile Schneider Electric ve AVEVA'nın Edge serisi SCADA çözümlerinin pazarda yaygınlaşmasını hedeflediklerini belirtiyor. İçöz, bu program kapsamında kullanım kılavuzları, "Nasıl Yapılır?" videoları ve bilgi paylaşımı için forumlar gibi kaynaklar sunacaklarını ifade ediyor.

AVEVA ise dünya genelinde endüstriyel yazılım lideri olarak, kaynakların sorumlu bir şekilde kullanılmasını teşvik ediyor ve güvenli endüstriyel bulut platformu ve uygulamalarıyla işletmelerin operasyonlarını optimize etmelerine, büyütmelerine ve sürdürülebilir değer üretmelerine olanak tanıyor.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)