Enerji

OEDAŞ 350 Kişilik Ekibiyle Bayrama Hazır

Elektrik dağıtım şirketi OEDAŞ, Ramazan Bayramı süresince kesintisiz ve güvenli enerji arzı sağlama taahhüdünde bulunuyor. 15 Nisan Pazartesi'ye kadar planlı kesinti yapılmayacak.

OEDAŞ

OEDAŞ, Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinde yaklaşık 3 milyon kişiye hizmet vermektedir. Bu beş ilde, bayram boyunca olası arızalara hızlı müdahale edebilmek için toplam 350 kişilik bir ekip hazırlamıştır.

Ekip, SCADA sistemi aracılığıyla uzaktan müdahale yeteneğine sahip ana kontrol merkezi ile donatılmıştır. Gerekli durumlarda saha ekipleri, arıza, bakım ve onarım çalışmaları için hızla harekete geçecektir.

Tüketiciler, bayram süresince herhangi bir enerji sorunuyla karşılaşmaları durumunda 'ALO 186 OEDAŞ Çözüm Merkezi', 'OEDAŞ 186' mobil uygulaması, internet sitesi veya e-posta yoluyla OEDAŞ ile iletişime geçebileceklerdir.

OEDAŞ'ın bakım, onarım ve yatırım çalışmaları 15 Nisan'da yeniden başlayacak. Bu süreçte, can, mal ve çevre güvenliğini sağlamak adına planlı kesintiler gerçekleştirilecektir. Bölgedeki tüketiciler, planlanan çalışmalar hakkında bilgi almak için 'ALO 186 OEDAŞ Çözüm Merkezi'ni arayarak güncellemeleri talep edebilirler.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)