Enerji

Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri Akademisi, HVAC Sektörünü Eğitimleriyle Katkıda Bulunuyor

Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri, HVAC sektöründeki uzmanlara yönelik gerçekleştirdiği İklimlendirme Çözümleri Akademisi ile sektördeki yenilikçi teknolojileri ve çözümleri paylaşmaya devam ediyor. Eylül-Kasım ayları arasında çevrim içi düzenlenen eğitim serisi, konut ve ticari binalar için geliştirilen Danfoss teknolojilerini sektör profesyonelleriyle buluşturdu.

Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri Akademisi

Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri Akademisi, Eylül-Kasım döneminde, HVAC sektöründe faaliyet gösteren uygulamacılardan proje mühendislerine ve satış sonrası servis profesyonellerine kadar geniş bir katılımcı kitlesiyle buluştu. Çevrim içi eğitimlerde, konut ve ticari binalar için geliştirilen teknolojiler, tesisat sistemleri ve sektördeki en son teknolojiler detaylı bir şekilde incelendi.

Akademi eğitimleri, kentleşme, dijitalleşme, elektrifikasyon ve iklim değişikliği gibi mega trendlere odaklandı ve karbon nötr bir geleceğe vurgu yaptı. Eğitimlerde, şehirlerde uygulanabilir, yüksek enerji verimliliğine sahip, çevre dostu ve sürdürülebilir ürünlerin ve çözümlerin önemi vurgulanırken; HVAC sistemlerinde yeni nesil hidronik balanslama, dijitalizasyon, enerji verimliliği, TRV teknolojileri, kat istasyonları, iklimlendirme sistemlerinde renovasyon ve güçlendirme (retrofit), hidronik ve elektrikli döşemeden ısıtma, otel ve hastanelerde kullanım sıcak suyu sistemi dengeleme, lejyonella ile mücadele ve fan-coil uygulamalarında kit çözümlerle bağlantı kalitesinin artırılması gibi konu başlıklarıyla sektöre, Danfoss'un 90 yıllık deneyimi ve bilgisi aktarıldı.

Eğitimlere katılmak veya daha fazla bilgi almak isteyenler, www.danfoss.com.tr adresinden e-bültenlere kaydolarak, Danfoss Türkiye, Orta Doğu ve Afrika sosyal medya hesaplarını takip ederek veya danfoss@danfoss.com.tr adresinden Danfoss Türkiye ile iletişime geçebilirler.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)