Enerji

AZKarbon’dan Güneş Paneli ve Elektrikli Araçlar İçin Şarj İstasyonu Kurulum Hizmeti

Türkiye’nin ilk dijital sürdürülebilirlik platformu AZKarbon, geniş ürün yelpazesiyle birlikte müşterilerine farklı tedarikçilerden fiyat teklifleri sunarak, anahtar teslim güneş paneli ve elektrikli araçlar için şarj istasyonu kurulum hizmeti veriyor.

AZKarbon

Bir İnci Holding kuruluşu olan AZKarbon, geleceğe yatırım yapmak ve çevre dostu seçeneklerle enerji maliyetlerini azaltmak isteyenler için güneş paneli kurulumu hizmeti veriyor. AZKarbon’un anahtar teslim güneş paneli hizmeti, çatıya profesyonelce kurulan güneş panelleriyle çevre dostu enerji üretimine olanak tanırken, aynı zamanda enerji maliyetlerinden tasarruf etme fırsatı sunuyor. Güneş paneli kurulum hizmetini maliyet, ön fizibilite, teklif talebi, teklif değerlendirme, montaj ve dağıtım anlaşması gibi adımlarla kullanıcıların ihtiyaçlarına göre veriliyor. AZKarbon olarak uzman, tarafsız danışman ekibimizle müşterilerimizin teklifleri anlaşılır basit bir şekilde kıyaslamalarına ve doğru değerlendirmelerine yardımcı oluyor, tüm aşamalarda sorularını yanıtlıyoruz. Canlı yardım, telefon veya e-mail üzerinden her zaman ulaşılabilir olarak gerekli desteği sağlıyoruz.

İstanbul ve İzmir’e şarj istasyonu hizmeti

Artan elektrikli araç sayısıyla birlikte doğan şarj istasyonu ihtiyacına önemli bir katkı da AZKarbon sunuyor. AZKarbon, ister bireysel ister kurumsal müşterileri için elektrikli araç şarj istasyonu kurulum hizmeti veriyor. Evinde, iş yerinde veya oturduğu sitede elektrikli araç şarj istasyonu kurmak isteyen AZKarbon müşterileri, öncelikle bu noktaları şarj istasyonu kurulumuna uygun hale getirmeleri gerekiyor.

Elektrikli araç şarj istasyonlarının kurulum süreci öncelikle yerel yönetmeliklere uygun izinlerin alınmasıyla başlıyor. Ardından istasyonun kurulacağı yerin belirlenmesi ve planlanması, enerji ihtiyacının doğru bir şekilde belirlenmesi, güvenli elektrik tesisatının kurulumu, uygun şarj ünitelerinin seçimi ve montajı gibi birçok aşamadan oluşuyor. Tüketiciler tüm bu süreçleri AZKarbon ile güvenilir, kolay ve hızlı bir şekilde yürütebiliyor. AZKarbon şimdilik bu hizmeti İstanbul ve İzmir’de veriyor.

Üyelere tüm ürün satışlarında ilk alışverişte yüzde 10 indirim!

AZKarbon müşterilerine enerji üretiminden elektroniğe, enerji verimliliğinden mobilite ve sürdürülebilirliğe kadar geniş ürün yelpazesi sunuyor. Güneş paneli, elektrikli araç şarj istasyonu kurulumunun yanı sıra ısı pompası, atık ısıdan enerji elde edilmesi, ev tipi rüzgar türbini kurulumu, kurumsal karbon ayak izi hesaplaması, akıllı ev sistemleri kurulumu gibi yenilikçi hizmetleriyle de tüketicilerin hem ekonomik hem de çevresel fayda sağlamasına yardımcı oluyor. Ayrıca tüm ürünlerde üyelere özel hem web sitede hem de mobil uygulamada ilk alışverişte yüzde 10 indirim uyguluyor.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)